U dërgon “selfie” prindërve, por harron në tualet diçka

Mund të mos e pranoni, por të gjithë kanë patur disa momente kur teksa kanë tentuar të bëjnë “selfi”, kanë dështuar për shkak të një objekti që mund t’ju ketë prishur punë. Madje, mund të ketë ndodhur që ajo foto të jetë shpërndarë në internet dhe miqtë tuaj janë argëtuar me të.
Portalet e huaja kanë seleksionuar fotot më qesharakë që qarkullojnë vitet e fundit duke krijuar një fotogaleri argëtuese për të gjithë. Një nga vajzat me një bark seksi pozon gjithë qejf, por harron në dhomë mjetet e depilimit.

Pjesë e kësaj liste është edhe fotoja e vajzës që u nis prindërve ndryshimin e flokëve, por harron të largojë nga tualeti lodrat e seksit. Kjo foto muaj më parë ka bërë bujë, ndërsa në fotogalerinë e mëposhtme mund të shikoni shume raste të tilla, ku fotot më të dështuara janë në tualet.

Temat
Fun

Të afërta