Ndahet nga jeta nëna e Jennifer Aniston

Nëna e aktores, Jennifer Aniston u nda nga jeta në moshën 79 vjeçare, Aktorja në një deklaratë tha se “nëna ka vdekur pas një sëmundjeje të gjatë”.

“Është një ditë mjaft e trishtuar për mua dhe vëllaun tim pas sot kemi shpallur vdekjen e nënës tonë. Ajo ishte 79 vjeçare dhe kaloi jetën e rrethuar nga familja e saj dhe miqtë,ne kërkojmë që të ruhet privatësia e familjes tonë”, ka thënë Aniston në një deklaratë.

Nnacy Dow,ishte një aktore dhe modele, e martuar dy herë; herën e parë me Jack Melick, me të cilin ajo kishte një djalë, dhe pastaj me të atit Aniston, John Aniston. Ata u divorcuan kur aktorja ishte një fëmijë.

Temat
Showbiz

Të afërta