Majk kombinon rrobat me veturë

Këngëtari i njohur Majk është shumë i dashur për publikun, pasi që ka një stil të vaçantë si të këngës ashtu edhe të rrobave.

Së fundmi ai publikoi një foto në llogarinë e tij në Instagram ku duket se është ndalur në mes të rrugës dhe është kapur nga syri i kameras.

Ajo që bie në sy në këtë foto është pikërisht kombinimi i rrobave me veturën që këngëtari ka bërë.
Nuk dihet nëse këtë gjë e ka bërë qëllimisht mirëpo ajo që dihet është se duket një kombinim tejet interesant dhe i bukur.

Kësaj kënge ai ia ka lënë edhe një mbishkrim, “via Tirana” ka shkruar këngëtari./parrotlla/

Majk-Parrotlla-1

Temat
Showbiz

Të afërta