Kujt ja përkujton Gjiko operacionet plastike

Reperi Gjiko është bërë sensacion me këngën e tij më të re “Hajt Hajt”, nëpër rrjetet sociale.

E më së shumti në këtë këngë kujtohet vargu “Zemër, zemër, a t’kujtohet kur s’i ke pas operacionet”.

Ky varg është bërë shumë i pranishëm dhe është ndër më të klikuarit si viral në internet.

Por, nuk dihet se për kë e ka fjalën Gjiko në këtë varg. Krejt në fund të këtij vargu gjenden edhe disa emra të skenës sonë që kanë bërë operacione si Tuna, Dafina Zeqiri, Blero, etj.

Gjiko njihet për tekstet e tij interesante, derisa ka punuar edhe tekste të këngëtarëve të njohura si Dhurata Dora, Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, etj./GazetaExpress/

Temat
Showbiz

Të afërta