Ku u tret Elvana Gjata?

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Elvana Gjata e cila është mjaft e pëlqyer për publikun, që nga projekti i saj i fundit “Love me” në bashkëpunim me Brunon, nuk ka lansuar ndonjë projekt tjetër muzikor.

Kjo këngë u konsiderua si një hit i padiskutueshëm veror.

Ajo së fundi është aktive nëpër mbrëmje të ndryshme si dhe duke u marrë me fotosesione të shumta.

Mirëpo cila është arsyeja pas kësaj heshtje skenike mbetet të shihet.

Këngëtarja së fundi ishte top lajmi i mediave rozë për lidhjen e mundshme me kantautorin Flori Mumajesi.

Sido që të jetë neve s’na mbetet tjetër vetëm të presim projektin e radhës të Elvanës./FirstChannel/

Temat
Showbiz

Të afërta