Sinan Hoxha bëhet baba, foto e parë e Ansit me prindërit (Foto)

Sinan Hoxha është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e këngëtarit, Andrra, sot solli në jetë fëmijën e tyre të parë, që e pagëzuan Ansi, transmeton Telegrafi.

Lajmin e ka bërë të ditur Andrra përmes profilit të saj në rrjetet sociale duke publikuar edhe fotografinë e parë të familjes së tyre.

Çifti dhe fëmija i tyre i sapolindur momentalisht ndodhen në Gjermani.

Sinan Hoxha_1

Temat
Showbiz

Të afërta