Rita provokon, e zhveshur vetëm me pëlhurë të lehtë në ballkon

Rita Ora duket se po kalon momente melankolik në jetën e saj.

Këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram është shfaqur e zhveshur dhe e mbuluar vetëm me një pëlhurë të bardhë.

Ajo me këtë rast ka bërë të ditur se do të largohet nga Los Angelesi, shkruan Telegrafi.

Se ku po shkon Rita, e di vetëm ajo. /Telegrafi/

rita

Temat
Showbiz

Të afërta