Në korrik del në shitje albumi i Kreshës me Lyrical Son

MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër reperët më të pëlqyer të audiencës shqiptare.

Për fansat e tyre ata shumë shpejtë do të sjellin albumin e tyre të ri “Rapsodët n’Rap t’Sodit”.

Kresha në profilin e tij në Instagram, të mërkurën e ka bërë me dije se albumi do të jetë në shitje duke filluar nga data 8 korrik e këtij viti.

Untitled

Temat
Showbiz

Të afërta