GILI bëhet vjehërr (foto)

gili

Këngëtarja Gili për herë të parë ka publikuar foton me nusen e djalit.

Këngëtarja e njohur Gili e cila ka kohë të gjatë që është pjesë e muzikës, mirëpo për Gilin gjithëmonë është thënë se vitet nuk po shihen te këngëtarja.

Edhe pse po duket e re dhe nuk po shihet plakja te këngëtarja epitetit të vjerrës nuk po i shpëton dot.

Ajo ka publikuar një foto në facebook ku ka uruar nusen për ditëlindje, në foton ku shihen e gjithë familja bashkë, tashmë edhe me një anëtare më shumë, ajo ka shkruar:

“Urime ditelindja e dashura Santiana! I bofsh edhe 100 te tjera me me te dashurit e tu!”

Gili ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri, që prej këngës “Allahile qkemi” të lansuar në dhjetor të vitit të kaluar./21Media

gili me nuse

Temat
Showbiz

Të afërta