Era Istrefi çmend francezët, performon “live” në televizion

Era Istrefi ka performuar së fundmi në shumë televizione evropiane.

Por performanca më e fundit e saj vjen nga Franca.

Eshte emisioni Mad Mag një prej më të shikuarve në Francë që ka pasur protagoniste Era Istrefin, e cila ishte mysafire në këtë emision për të performuar live hit këngën “Bon Bon”.

Edhe në Francë ashtu sikurse në shumë shtete “Bon Bon” ishte lart e ranguar në top lista.

Kështu, publiku francez mirëpriti performancën e Erës në këtë emision dhe këngëtarja shihet mjaft në disponim për projektin “Bon Bon” mjaft i vështirë për t’u performuar.

Era vazhdon me hapa gjigant drejt majës së skenës muzikore botërore./Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=xAv2ACiyexw

Temat
Showbiz

Të afërta