Eni vjen mahnitëse në klipin e ri

Eni Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“S’po t’gjej mo” është titulli i këngës më të re të këngëtares nga Shqipëria, të cilën e solli të realizuar me videoklip nga produksioni “Max Production”.

Për muzikën dhe tekstin e këngës është kujdesur “Massive Production”, Nurteel dhe Granit Gashi.

Në këtë video Eni erdhi mahnitëse me disa ndryshime në dukjen e saj./Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta