Adriatik Kelmendi e quan “zhglë” Gani Kocin

Publicisti dhe gazetari i njohur, Adriatik Kelmendi ka reaguar lidhur me ndryshimet e fundit në kabinetin qeveritar.

Kelmendi nuk e ka mirëpritur ndryshimin në Ministrinë e Integrimeve, të cilën tash e tutje do ta drejtojë Gani Koci, transmeton Telegrafi.

Përmes një postimi në Facebook, Kelmendi ka thënë se duhet që të gjithë të dalin azil.

Postimi i plotë:

“Nese njerez si Gani Koci behen ministra te Integrimeve, s’ka çka na duhet as liberalizimi e as integrimi ne BE.
Mundemi ta thjeshtojme e krejt azil te dalim! #zhglë” (sic), ka shkruar Kelmendi.

Temat
LajmeVend

Të afërta