Kjo është familja e reperit Lyrical Son

Reperi Lyrical Son duket se po jeton ditët më të mira në jetë më vajzen dhe gruan e tij.

Pasi lansuan albumin me Mc Kreshën të shoqëruar me videoklip, të cilat tashmë kanë filluar të pëlqehet shumë nga fansat

Krahas angazhimeve të shumta, Lyrical Son kohë të mjaftueshme po gjen edhe për familjen e tij.

Reperi ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet se është bashkë me vajzën dhe gruan e tij./parrotlla/

lyriken-sohn-parrotolla.mnet_

Temat
Shëndet

Të afërta