Bukuroshet e showbiz’it që po kërcënohen me vrasje

Këngëtarja e famshme Taylor Swift, ka marrë kërcënim përmes internetit se do ta vrasin, dhe tashmë policia ka nisur hetimet dhe i është vënë pas djalit që e ka bërë kërcënimin.

Djaloshi që e ka terrorizuar këngëtaren Taylor, i ka thënë se do t’i vrasë disa nga to.

Ai po ashtu e ka përmendur edhe modelet Gigi Hadid dhe Cara Delevigne.

Ai i ka thënë këngëtares se do t’ia vrasë të gjitha shoqet dhe se është shumë i entuziazmuar për këtë gjë, raporton gazeta amerikane TMZ./parrotlla/

Temat
Showbiz

Të afërta