Agnesa Vuthaj bie pre në Snapchat (Foto)

Rrjetet sociale çdo ditë e më shumë po e ‘bëjnë të veten’ dhe gjithë ne po bëhemi të varur nga to.

Padyshim që përdorim më të gjerë po gjen ‘SnapChat’ dhe efekti me fytyrën e qenit. Një foto të tillë me këtë pamje e ka bërë edhe Agnesa Vuthaj, transmeton Indeksonline.

Vuthaj ka postuar një fotografi në Instagram dhe dukej mjaft interesante me fytyrën e saj ‘të re’. Përmes shkrimit të lënë, Agnesa ka treguar se ka marrë rrugën për Tiranë.

auto_Untitled1464011094

Lexoni edhe: Era vazhdon të jetë unike (Foto)

Temat
Showbiz

Të afërta