A ishte i kurdisur takimi mes Arnold Gjergjajt dhe David Hayet? (Video)

Në internet po qarkullon një video e cila dyshon se Arnold Gjergjaj e shiti meçin me David Haye, i cili u zhvillua të shtunën që shkoi në Londër.

Në këtë video shihen goditjet e lehta që pësoi boksieri kosovar, pas së cilave përfundoi në tapetë, derisa takimi u ndërpre në rundin e dytë, raporton zëri.

Se a ishte i kurdisur ky ballfaqim, vlerësojeni vetë.

Lexoni edhe: Behrami tregon se a do të largohet nga Zvicra

Temat
BotëRajonSportVend

Të afërta