Kobra është gati për sonte

Bokseri kosovar Arnold Gjergjaj, i njohur si Kobra, sonte ka ndeshjen më të rëndësishme në jetën e tij. Ai do të ndeshet me David Haye nga Anglia. Fituesit të këtij meçi do t’i hapen rrugët drejt suksesit botëror.

Gjergjaj në Facebook ka shkruar se është gati dhe i sigurt për fitore.

Postimi i plotë:

Arnorl Kobra

13226908_10154154155929524_9203518281211431723_n

13239921_10154154155884524_1679099665392234278_n

13233047_10154154155909524_8156782430730003317_n

Kobra

image

Temat
BotëRajonSportVend

Të afërta