Selimi: Nuk jam milioner, mezi e kaloj muajin me pagë (Video)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka folur sërish për pasurinë e tij, derisa ka mohuar kategorikisht se ka biznese të veta dhe që është milioner.

Ai në emisionin InfoBox të RTV Dukagjinit ka thënë se nuk është i përfshirë në asnjë biznes, është i ndarë nga vëllezërit dhe se merr pagë vetëm të deputetit.

Madje deputeti Selimi deklaron se ka vështirësi edhe për ta kaluar muajin me pagën e deputetit. /Telegrafi/

Temat
LajmeVend

Të afërta