Leonora vazhdon të mahnis me pamjen e saj

Leonora Jakupi mbetet një nga ikonat e bukurisë femërore shqiptare.

Këngëtarja, e cila ka mbushur 37 vite vazhdon të mahnis me pamjen e saj natyrale, si një nga artistet e rralla të muzikës moderne që nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjike, transmeton Telegrafi.

Në një fotografi të publikuar së fundmi Leonora duket mahnitëse dhe të shumta ishin komentet e ndjekësve në profilin e saj që e komplimentuan për pamjen e saj.

“Pushkë e çifteli” mban titullin kënga e fundit e këngëtares, të cilën e solli gjatë muajit shkurt në bashkëpunim me Gold Ag./Telegrafi/

leonora

Temat
Showbiz

Të afërta