Kida mbi 200 mijë për një ditë me “Ja kem nis”

Këngëtarja shqiptare, Kida, ka arritur me sukses lansimin e një tjetër projekti.

Këngëtarja u shfaq së funmdmi me projektin e ri “Ja kem nis” një projekt me klip mjaft të bukur që riktheu fuqishëm atë pas klipit me Ermal Fejzullahun.

Dhe pritja e publikut për projektin natyrisht se ka qenë e mirë.

Mbi 200 mijë klikime ka arritur këngëtarja në orët e para pas publikimit të klipit.

Temat
Showbiz

Të afërta