Xhesika: Kryebashkiaku i Romës më propozoi martesë

Xhesika Ndoj e cila tashmë është kthyer në një personazh, ka pohuar se kryetari i Bashkisë së Romës i ka propozuar për martesë.

Ajo ka thënë se ende nuk dëshiron të japë shumë detaje mbi këtë histori, por është shprehur se do ta mendojë propozimin dhe në ditët në vijim do t’i kthejë një përgjigje.

Prej disa ditësh ajo ndodhet në Itali së bashku me vajzën e saj, pasi janë pajisur me pasaporta italiane.

Temat
Showbiz

Të afërta