Skena nga videoklipi i ri i Etnon (Foto)

Etnon kanë realizuar projektin e tyre më të ri, i cili pritet të publikohet së shpejti.

“Turn me on” mban titullin kënga, e cila vjen në bashkëpunim me Dj Dagz, i cili është Dj zyrtar i grupit prej shumë vitesh transmeton Telegrafi.

Genci për Telegrafin tha se kënga është shumë ritmike dhe xhirimet e saj tashmë kanë përfunduar në qytetin e Vlorës.

Ky projekt i “Black Fish Enterainment” do të publikohet brenda tre javëve.

Etnon_4

Etnon_3

Etnon_2

Etnon_1

Temat
Showbiz

Të afërta