Sherr mes Blushit dhe Ballës, çfarë nuk u pa nga Parlamenti (Video)

Ky është momenti kur Ben Blushi ulet në vend pasi ka mbajtur një fjalë të ashpër në foltore kundër kryeministrit Edi Rama dhe ka denoncuar për kërcënim Elvis Roshin.

Kolegu i tij, Taulant Balla ngrihet i irrituar nga vendi dhe i thotë Ben Blushit se je bërë treshe me Bashën e Berishën. “Dole deputet i PS nga lista, ca vlerash ke ti, shko provo të votohesh…”, i thotë ndër të tjera Balla. /Telegrafi/

Temat
LajmeRajon

Të afërta