Morena Taraku rruan kokën (Foto)

Ish-missi Morena Taraku së fundmi ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Morena shumë herë ka ndryshuar stilin e flokëve. Ajo është parë me flokë të bardha, të rruara nga mbrapa, të zeza.

Por, kësaj here ajo ka ndryshuar shumë

Morena ka rruar kokën dhe këtë gjë ajo e ka bërë për shkak se sipas saj pas flokëve të bardha, flokët e saj janë dëmtuar shumë dhe është dashur t’i rruajë./Lajmi.net.

Morena_1

Morena_2

Morena_3

Morena_4

Temat
Showbiz

Të afërta