Kur gjyqtari dhuron spektakël (Video)

Skena të pazakonta kanë ndodhur në ndeshjen e Kupës së Polonisë mes Legia Varshavë dhe Szczecin, e cila përfundoi në dobi të vendasve me rezultat 3-0.

Legia fitoi kurorën e dyfishtë në Poloni, pas një takimi mjaft të bukur të shfaqur mbrëmë në kryeqytetin polak.

Por, festimin e tifozëve vendas, të paktën për pak kohë e “vodhi” një prej gjyqtarëve, i cili vendosi që të argëtohet me një futbollist të Legias.

Gjykatësi tregoi se ‘zhonglohet’ mirë me topin, ndërsa kjo ju pëlqeu tifozëve. /Telegrafi/

Temat
BotëSport

Të afërta