Kjo është motra të cilën e rrahu Qumili (Foto)

Humoristi Sevdai Radogoshi, i njohur si Qumili, është shoqëruar për disa orë javën e kaluar në Policinë e Gjakovës pas ankesave të motrës së tij për sjellje jo të mirë.

Floranta Radogoshi është motra e humoristit Sevdai Radogoshi – Qumili.

Ky i fundit pak ditë më parë kishte sulmuar motrën e tij, për të cilën më pas tha se është e sëmurë psikike.

“Vëllai i madh ka ardhur në mëngjes dhe jemi fjalosë për shtëpinë ndërsa pasdite ka ardhë Sevdaiu edhe me të kam pasur një konfrontim”, kishte thënë Floranda. Ajo ka shtuar se nga konfrontimi me Sevdaiun e ka të lënduar hundën.
qumili-1

Temat
LajmeShowbizVend

Të afërta