Gecaj: Isa Mustafa ka punuar fuqishëm që Haradinaj të bëhet kryeministër (Video)

Zëvendësministri i Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj që njihet edhe si njeri i afërt me kryeministrin Isa Mustafa, i është kthyer ditëve kur LDK, Vetëvendosje, AAK dhe NISMA ishin bërë bashkë për të formuar një Qeveri.

Gecaj në InfoBox të RTV Dukagjinit ka thënë se LDK nuk e ka tradhtuar asnjëherë këtë bllok.

Madje sipas tij, Isa Mustafa ka punuar fuqishëm që Haradinaj të votohet për kryeministër.

Temat
LajmeVend

Të afërta