“All In” nga Blero, Nurteel dhe Alex (Video)

Këngëtari Blero gjatë ditës së djeshme ka paralajmëruar për Indeksonline se sot do të publikohet kënga “All in” nga Nurteel në të cilën është mysafir vetë Blero dhe këngëtari i ri Alex.

Kënga “All in” është publikuar sot, me një videoklip dhe një ritëm shumë veror. Kjo këngë është prodhim nga kompania “Elephant”, me tekst nga Nurteel dhe Uki Latifi, transmeton Indeksonline.

Videoklipi i kësja kënge është realizuar në Vlorë, dhe sigurisht do të jetë e dëgjuar gjatë stinës së verës pasi ka një ritëm shumë të bukur./Indeksonline/

Temat
Showbiz

Të afërta