Cili është guximtari i Aurela Gace

Diva e kënges shqiptare , Aurela Gace duke filluar nga angazhimi i saj i perjavshem në Tiranë ajo po ashtu është pjesë e shtypit rozë ajo nuk mungon dhe në rrjetët sociale.

Ne një foto të postuar në rrjeti e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto me autorin Adrian Hila ku tregon që guximtari që ia del në qdo udhëtim që bën.

Më posht shkruan :
Njeriu me i rendesishem ne karrieren time. Sigurisht kam shume e shume autore qe kane dhene shume nga shpirti i tyre ne shume kenge te cilat I kam kenduar nder vite…por bashke kemi qe ne 1995 qe udhetojme me kengen NATA, e akoma vazhdojme udhetimin tone . Qe nje bashkepunim te zgjase kaq shume , ne rradhe te pare eshte respekti reciprok. Ai degjon shume, eshte I hapur te ndryshoje dicka nese une nuk ndihem mire ne melodi, njeh timbrin e zerit tim. . E mbi te gjitha melodia I rrjedh nga shpirti….e eshte shume I hapur te provoje rryma qe askush se pret. Guxon. Edhe guximtaret I ja dalin 😊. ADRIAN HILA (Dy muaj me pare ne studio)/Parrotlla/

AURELA-GACE-PARROTLLA.NET_

Temat
Showbiz

Të afërta