U zhduk për gjashtë vite, tani u gjet i gjallë në Spanjë (Foto)

Matthew Green, ishte 26 vjeçar kur u raportua se u zhduk nga shtëpia e tij në Sittingbourne të Anglisë, përkatësisht më 8 prill të vitit 2010.
Ai u kishte thënë prindërve të tij, Pauline dhe Jim, se do të shkojë për vizitë te një mik në Londër gjatë fundjavës, mirëpo, ai nuk u kthye më, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Express.

Tani, policia e vendit e kishin konfirmuar se e kanë gjetur Green në Spanjë./Gazeta Express/
sdafadsfd_1463474945-7962172

Temat
BotëLajme

Të afërta