Mustafa: Evropa tani në agjendën e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se sot me Komisionerin Johannes Hahn, inauguruam MSA-në, në Konferencën për Ekonomi, Zhvillim dhe Punësim.

“Me Komisionerin Johannes Hahn inauguruam MSA-në, në Konferencën për Ekonomi, Zhvillim dhe Punësim”, shkruan Mustafa në llogarinë e tij në Facebook.
“Kosova tanimë ka hyrë në agjendën evropiane dhe Evropa në agjendën e Kosovës”, shkruan ai.

mustafa__Hahn

Temat
LajmeVend

Të afërta