Klaudia Pepa imazh i një kompanie veturash në Itali (Foto)

Klaudia Pepa në Itali duket se po ecën shkëlqyeshëm.

Pas pjesëmarrjes në klipin e fundit të Steve Wonder, karriera e balerinës shqiptare është kthyer shumë shpejt në imazhin e një firme të njohur makinash në Itali.

Bëhet fjalë pikërisht për firmën “Seat” dhe njëkohësisht shohim në Instagramin e bukuroshes foto nga ky projekt i ri.

Kujtojmë se balerina shqiptare ka marr pjesë edhe në shown televiziv të mirënjohur italian, Amici.

klaudia-1

klaudia-2

Temat
Showbiz

Të afërta