Ky është momenti kur u përleshen trajneri dhe basketbollisti i Prishtinës (Video)

Antonios Constantinides është fjalosur me basketbollistin e tij Andre Warren.

Trajneri i Sigal Prishtinës, Antonios Constantinides është fjalosur me basketbollistin e tij, Andre Warren në ndeshjen e mbrëmshme kundër KB Pejës.

Amerikani është zëvendësuar nga Constantinides dhe për këtë ka treguar sqarime, mirë po trajneri ka reaguar shumë ashpër, madje edhe e ka sulmuar atë, të cilën mund ta shihni në videon më poshtë.

Temat
SportVend

Të afërta