La Liga ngushëllon familjet e tifozëve të masakruar të Real Madridit nga ISIS (Foto)

La Liga përmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social Twitter, ka ngushëlluar familjarët e tifozëve të Real Madridit që u masakruan sot nga grupi militant ISIS.

Grupi terrorist ka vrarë gjithsej 14 tifozë të Real Madridit në Bagdad të Irakut. Ata janë futur në fan klubin e tyre në Bagdad dhe i kanë pushkatuar më armë AK-47s.

Laliga

Temat
BotëSport

Të afërta