Kida ndryshon tërësisht stilin e flokëve

Orhidea Latifi e njohur si Kida, është një ndër këngëtaret që ka arritur shumë shpejt suksese në muzikë dhe në gjithë botën e shoëbizit në vend.

Ajo këto ditë është duke realizuar projektin e saj më të ri, nga i cili ka shpalosur vetëm pak pamje .

auto_kkk1463152434

Por Kida, në këtë videoklip do të prezantohet edhe më me stil, kështu duke ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duke i zgjatur ato që e bëjnë atë të duket shumë me stil dhe shumë e bukur.

Pas këngës “Mi Amore”, sigurisht që Kida, do t’i dhurojë gjithë fansave të saj diçka të bukur për t’u dëgjuar dhe për t’u dëgjuar sepse ajo gjithmonë krijon diçka të tillë./Indeksonline/

auto_fdfd1463152441

Temat
Showbiz

Të afërta