Genc Prelvukaj në mes të femrave në bikini

Këngëtari Genc Prelvukaj i njohur ndryshe edhe si krijues i mirë i shumë këngëve për të tjerë, sot ka publikuar një fotografi mjaft interesante për të gjithë fansat e tij.

Genci, është një ndër këngëtarët më pak të përfolur për jetën e tij private, që nga ndarja që kishte me bashkëshorten.

auto_ggggggg1463148957

 

Këngëtari, gjatë kësaj kohe ka shijuar suksesin e madh të këngës në bashkëpunim me Genta Ismajlin, e titulluar “Shake It” dhe që ka arritur rreth 16 milionë klikime në kanalin Youtube.

Ai në fotografinë e publikuar në Instagram, shihet në mesin e shumë vajzave të cilat duken mjaft tërheqëse dhe ndoshta të cilat do të jenë pjesë e projekit të tij më të ri./Indeksonline/

 

auto_fgfg1463148959 (1)

Temat
Showbiz

Të afërta