Sulmohet me thikë, viktima dërgohet në spitalin e Pejës

Policia e Kosovës njofton se dje ka arrestuar të dyshuarin mashkull, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar viktimën mashkull në Pejë.

Sipas raportit policor, viktima nuk ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ai është dërguar për tretman në spitalin e Pejës.

Policia njofton se me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Temat
LajmeVend

Të afërta