Marina nuk përmbahet, ekspozon gjoksin gjigant!

Marina, vajza e këngëtares Eli Fara, njihet për ekspozimin e formave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale.

Edhe pse jemi në pranverë dhe të gjithë mendojmë se është ende herët për të ekspozuar trupin ndaj rrezeve të diellit, Marina nuk mendon kështu.

Ajo ka ndarë disa foto në Facebook duke ekspozuar format e saj në një nga bregdetet shhqiptare./Parrotlla.net/

1-4

2-1

Temat
Showbiz

Të afërta