Ky është urimi emocionues i Big Bastës për ditëlindjen e Vesa Lumës

Ata janë të lidhur bashkë me njëri tjetrin prej disa vitesh , madje ata janë të kurorëzuar dhe presin që të bëhen prindër për herë të parë.

Por, sot bukuroshja bionde ka një ditë të veçantë.

Ajo ka ditëlindjen dhe përmes një fotoje të postuar në rrjetin social në Instagram shihet Big Basta teksa e uron bashkëshorten e tij në këtë mënyrë ‘’Gëzuar ditëlindjen jettt!! Best upcoming mom’s birthday!!!’’ ka shkruar ai./parrotlla.net/

vesa-luma-parrotlla

Temat
Showbiz

Të afërta