Kida së shpejti me projektin më të ri

Këngëtarja Kida, që nga bashkëpunimi i saj me këngëtarin Ermal Fejzullahu, nuk ka publikuar ndonjë nga projektet e saj të reja.

Ajo përpos mbrëmjeve të shumta, ka filluar edhe xhirimet e videoklipit më të ri.

Kida, në këtë videoklip sigurisht se do të duket shumë bukur, si i’a del gjithmonë ajo dhe sigurisht do të jetë edhe një hit i radhës.

Kida, përpos këngëve të shumta, dhe mbrëmjeve është shumë aktive në rrjetet sociale në të cilat informon të gjithë fansat e saj për gjithçka që ajo zhvillon në muzikë dhe në jetën e saj./Indeksonline/

auto_kk1463052173

Temat
Showbiz

Të afërta