Këta janë prindërit e Dua Lipës

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila ka arritur suksese të mëdha në karrierën e saj Dua Lipa është shumë e dashur nga publiku.

Ajo ka filluar turneun e saj muzkor në Amerikë dhe pranë saj duket se janë të dy prindërit e këngëtares.

Duket se ata i qëndrojnë afër vajzës së tyre kudo që performon.
Dua ka falenderuar prindërit e saj të cilët janë duke e shoqëruar atë./parrotlla.net/

screenshot-1_1462991397-1330064

Temat
Showbiz

Të afërta