James Rodriguez takime të fshehta me zyrtarët e Juventusit

James Rodriguez raportohet se këtë verë pritet të largohet nga Real Madridi.

Interesim për të kanë shprehur disa klube angleze, por që kolumbiani raportohet se i ka sytë drejt Serie A.

Kolumbiani raportohet se ka mbajtur edhe disa takime të fshehta me drejtuesit e Juventusit.

Madje, sulmuesi pritet që në hapjen e afatit kalimtar veror të kompletojë transferimin te kampioni i Serie A.

Për Rodriguezin kanë shprehur interesim edhe skuadra të tjera evropiane të tilla si Arsenal dhe Manchester United.

Temat
BotëSport

Të afërta