Edi Rama bënë bashkë Hashim Thaçin dhe Shpend Ahmetin (Video)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka bërë bashkë presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, dhe të parin e Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Të tre këta së bashku, janë duke e ndjekur nga afër finalen e dytë të play-offit në basketboll mes Sigal Prishtinës dhe KB Pejës, që po zhvillohet në ‘Pallatin e Rinisë’.

Temat
LajmeSportVendVend

Të afërta