Home Showbiz Gjiko godet me “Hajt Hajt”, kënga e re me klipin e “nxehtë”

Gjiko godet me “Hajt Hajt”, kënga e re me klipin e “nxehtë”

0
Gjiko godet me “Hajt Hajt”, kënga e re me klipin e “nxehtë”

Reperi kosovar, Gjiko sapo ka publikuar hitin e tij të ri. “Hajt Hajt” quhet kënga e re e Gjikos e përcjellur me videoklip.

Këngën e ka punuar vëllau i tij, i famshmi Bing-Bang, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë reperi.

Klipi i këngës është mjaft i veçantë dhe i përcjellur me skena të nxehta.