Cilës vjazë i uron mirëseardhje Getinjo?

Ai është ndër reperët më të dashur për këngët që shfaqë tek publiku.

Është ky Getinjo i cili së fundmi erdhi në bashkëpunim me vëllaun e tij Mozzik me këngën e re ‘Tony Montana’ këngë kjo e cila qysh në minutat e parë të lansimit bëri bujë të madhe dhe mori klikime të shumta.
13
Ai së fundmi publikoi një foto në llogarinë e tij në Instagram ku duket se është me një bionde të bukur emri i së cilës është Dina Shabani, të cilës këngëtari i uron mirëseardhje.

Kujtojmë se kjo ishte vajza e cila këndoi në këngën e 2Ton ‘Ta fali jetën’ ku i dëgjohej vetëm zëri dhe bëri publikun për vete./parrotlla.net/

12-7

Temat
Showbiz

Të afërta