Bleona në krahët e një mashkulli

Bleona Qereti, është shqiptarja seksi shumë e përfolur në të gjitha mediat rozë.

Ajo tani është duke realizuar edhe një projekt të ri filmik, por që sot është publikuar një fotografi shumë ndryshe e saj.

Bleona, shihet në krahët e Olti Currit, i cili ka kapur atë në pjesën e belit, teksa ajo ka të veshur një fustan të shkurtër ngjyrë të kuqe që vë në pah këmbët e saj të gjata dhe gjithë trupin e saj tërheqës.

Bleona, sigurisht se ka një miqësi të mirë me Oltin, të cilët edhe ishin së bashku në një mbrëmje./Indeksonline/

auto_cccccc1462980820

Temat
Showbiz

Të afërta