BGenius dhe D.u.d.a sjellin këngë të re

Djemtë nga Gjilani, D.u.d.a dhe BGenius janë bërë bashkë për një bashkëpunim të cilin tashmë edhe e kanë publikuar.

“Po ma han” quhet projekti muzikor i dy reperëve të cilët ka vite që janë në skenë.

D.u.d.a javë më parë solli bashkëpunim edhe me Capital T dhe me Gold Ag./Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta