Zanfina ka ditëlindjen, dedikim prekës për Monën

Këngëtarja e mirënjohur Zanfina Ismaili sot ka ditëlindjen.

Kjo ditëlindje duket të jetë një nga më të vështirat për Zanfinën.

Në këtë ditë të veçantë për të, ajo i ka kushtuar rreshta nënës së saj të ndjerë Monës.

Ajo në Instagram ka shkruar:

“Sot është ditelindja ime dhe sakte 15 dite prej se shkove ti.. I jam lutur shume Zotit qe ti ta presesh ditelindjen time me mu,por vullneti i Zotit ishte qe ti te shkosh dhe te me lesh vetem. Dhoma jote mbeti e zbrazet ashtu si shpirti im tani.Tash,siq ke qene gjithemone,je engjulli im mbrojtes. Te dua mami me se shume se veten.”

Zanfina insta

Temat
Showbiz

Të afërta