Morena Taraku një bjonde me plotë stil

Morena Taraku është njëra ndër këngëtaret që ka bërë më së shumti ndryshime tek vetja e saj. Për tu dukur sa më e ëmbël dhe më seksi në skenë ajo ka bërë disa operacione kirurgjike.

Tani ajo duket tejet seksi dhe me shumë stil.

Aktualisht, Taraku ndodhet në shtetin e bukur të Greqisë, me ç’rast edhe ka postuar disa foto për miqtë e saj në Instagram. Si gjithmonë ajo është veshur me shumë shije./Indeksonline/

auto_Morenaadf1462825937

Temat
Showbiz

Të afërta