Kush është mashkulli pranë Genta Ismajlit?

Përveç të rejave në karrierë, këngëtarja nuk po komentohet për të rejat e jetës private.

Por sot Genta, është parë përkrah një mashkulli, e i cili është shqiptari Ludo Lee, i cili vepron jashtë Kosovës dhe i cili punon me artistët me të mëdhenjë të shoëbizit.

Ludo Lee dhe Genta janë sigurisht miq të mirë, dhe kanë bashkëpunuar edhe më parë ndërsa në këtë fotografi ai ka theksuar se Genta ka ardhur me ngjyrë të zezë në flokë dhe shkon me…, që do të thotë se ajo sigurisht do të ndryshojë flokët duke i besuar talentit dhe punës së floktarit Ludo, i cili rregullon flokët e yjeve më të njohur në botë./GazetaExpress/

13152770-960872047361786-1542742400-n_1462895346-6221063

Temat
Showbiz

Të afërta